Co nas wyróżnia?

Najlepsze centra danych

Wszystkie nasze systemy są zlokalizowane w dobrze rozwinięta, światowym liderem Tier 3+ centrów danych, chronione przez najwyższej klasy systemy bezpieczeństwa, kontroli dostępu bio-metryczne, redundantne zasilanie, sieci i technologii chłodzenia state-of-the-art i systemów wykrywania / gaszenia ,

Solid State Drives

Wszystkie nasze serwery hostingowe są chronione RAID oraz Czysta SSD zasilany dać ostateczną prędkość dla stron internetowych! Ładowanie strony na naszych serwerach jest do 20 razy szybciej niż inni!

Brak Zatłoczone Serwery

Dbamy o to, aby wszyscy nasi Węzły VPS są płynnie i że nie ma "hałaśliwy sąsiad" efekt. Nasze systemy nigdy nie osiągnie więcej niż 50% ich obciążenia. Dlatego można mieć pewność, że otrzymujesz NIERUCHOMOŚCI dedykowanymi zasobami do najlepszej cenie!

99,9% Gwarancja Uptime

Jesteśmy bardzo dumni z usług, które oferujemy w naszym sprzęcie poziomie przedsiębiorstw, ośrodków wiodących światowych danych oraz najlepszą możliwą łączność, dlatego jesteśmy przekonani, aby zagwarantować naszym klientom, że ich strony będzie dostępna 99,9% raz.

Pogodne Adresy IP

Mamy ścisłą politykę dotyczącą wykorzystania zasobów naszej legalności, dlatego można mieć pewność, że przydzielone adresy IP nie będą blokowane w dowolnym miejscu. Na początku, że posiadamy wszystkie adresy IP w kwarantannie przez okres co najmniej jednego miesiąca przed przydzielić je klientom, aby usunąć wszystkie poprzednie historię użycia.

Pomoc 24/7

Nasz odjazdowy zespół obsługi klienta jest nie tylko wiedzę, ale jeden z najpiękniejszych ludzi będziesz kiedykolwiek spotkać. Są gotowi pomaga Państwu wszelkich kwestii dotyczących naszych usług i oferują profesjonalną poradę. Będziemy tam na ciebie! 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

OCHRONA ANTY DDOS

Webservemedia korzysta z własnego budować wielowarstwowej szorowanie środowiska, przy użyciu routingu oparty filtrujący DDoS sprzedawca budować szorowania pudełka metalowe i sprzętu firewall. W zależności od rodzaju ataku DDoS, system może obsłużyć do 10Gbps przychodzące atakami DDoS domyślnie lub do 100Gbps + pod dodatkowym kosztem.

img
img

Wybierając serwer dedykowany z Webservemedia uzyskać bezpieczną i stabilną platformę dla swojej firmy. Dostarczamy sprzęt i instalacja systemu operacyjnego. Wystarczy dostać gotowy do przejść platforma swobodnie stosować aplikacji na i upewnić się, że odbywa się w bezpiecznym środowisku, dzięki czemu można umieścić wszystkie skupić się na swojej działalności. Nic mniej niż naturalny wybór.


Z naszego serwera dedykowanego rozwiązania masz każdą okazję do modernizacji sprzętu, wyboru systemu operacyjnego, a także dowolnie wybierać ilość przesyłanych danych i połączenia czujesz Ci odpowiada. Możemy również zapewnić wskazówki i porady, aby zoptymalizować wszystkie swoje prośby.