O firme

Jakość i doświadczenie

Wybierając dostawcę usług hostingowych powierzasz mu swój biznes i reputację. Chcesz mieć pewność, że Twoje przedsięwzięcie jest we właściwych rękach. Poznaj Webservemedia – zespół młodych i zaangażowanych specjalistów z solidnym doświadczeniem w branży. Nasze powody do dumy to najwyższa jakość obsługi oraz tysiące zadowolonych i lojalnych klientów.

Firma Webservemedia powstała w 2013 roku z inicjatywy studentów Wydziału Elektrotechniki, Elektroniki, comrmatyki i Automatyki Politechniki Łódzkiej. Zaufanie klientów oraz doświadczenie w zakresie usług hostingowych opartych o centra danych w Niemczech i USA zaowocowały w 2014 roku uruchomieniem własnej serwerowni w Łodzi.

Webservemedia Data Center posiada niezależną infrastrukturę serwerową gwarantującą bezpieczeństwo i najwyższą jakość dostarczanych rozwiązań. Konsekwentnie rozbudowujemy nasze centrum danych co pozwala nieustannie rozszerzać zakres oferty i przewidywać dynamiczne wymagania rynku.

Nasze atuty

1

SAM KREUJ SWOJĄ INFRASTRUKTURĘ

Obserwujesz wahania ruchu na swoim serwisie? Nie chcesz przepłacać za niewykorzystane zasoby? Platforma Pro Cloud to elastyczne rozwiązanie dla użytkowników, którzy potrzebują dużej i dynamicznej skalowalności usług.

2

TWÓJ PRYWATNY SERWER WIRTUALNY

Potrzebujesz większej mocy i możliwości rozwoju? Skorzystaj z serwera VPS, który zapewnia większą wydajność niż hosting współdzielony przy mniejszych kosztach niż rozwiązania dedykowane. Wybierz swój prywatny serwer wirtualny z dokładnie określoną ilością zasobów do wykorzystania.

3

MAKSYMALNA WYDAJNOŚĆ W TWOIM ZASIĘGU

Hosting współdzielony i serwer VPS to dla Ciebie za mało? Wybierz serwer dedykowany, który zapewni Ci niezależność, maksimum swobody w zarządzaniu, najwyższą prędkość, pełne bezpieczeństwo i wsparcie administratorów 24/7/365.

Kilka słów o Webservemedia

Nowoczesne centra danych

To co nas wyróżnia to ciągłe inwestycje w nowe technologie. Nasze serwery lokowane są w jednych z najnowocześniejszych data center w Polsce. Pomieszczenia, w których znajdują się serwery, spełniają wszystkie rygorystyczne normy bezpieczeństwa.

Wielkie plany hostingowe.

Podobnie jak w naszej firmie, Web Webservemedia za hosting plan jest inna rasa. Aby uprościć coraz osobowych lub małych witryn biznesowych up w sieci, stworzyliśmy i pionierem jeden plan Jedna cena filozofię.Webservemedia Web hosting plan ma wszystko, czego trzeba postawić na swoim kawałku internetu, od razu po wyjęciu z pudełka.

Założona w 2014 roku, Webservemedia jest dostawcą wspólne hosting rozwiązań dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz osób poszukujących opcji hostingu przystępne internetowej.

Niektóre z naszych zadowolonych klientów należą ...